پایان فستیوال فوتبال پایه «منطقه 5 خوزستان» در قلعه‌تل

بازرس و نماینده هیئت فوتبال استان خوزستان گفت: فستیوال فوتبال پایه منطقه 5 خوزستان در قلعه‌تل انجام شد.

به گزارش ایزنا، مجتبی خادمی با اشاره به برگزاری فستیوال مدارس فوتبال منطقه 5 خوزستان در قلعه‌تل اظهار کرد: فستیوال مدارس فوتبال هرساله در تابستان برگزار می‌شود و امسال نیز با روی کار آمدن سید کورش موسوی به‌عنوان رئيس کمیته جوانان و استعدادیابی و رضا کوتی عضو کمیته استعدادیابی، یک برنامه‌ريزی اصولی شکل گرفت.

وی افزود: برای برگزاری این فستیوال ابتدا استان به اول استان 6 منطقه تقسیم شد که در هر منطقه یک بازرس و نماینده برای هیئت فوتبال معرفی کردند.

بازرس و نماینده هیئت فوتبال استان خوزستان در فستیوال منطقه 5 با اشاره به اینکه در‌کل مناطق استان فستیوال برگزار شد گفت: روند اجرای فستیوال به این شکل پیش رفت که، در ابتدا هرشهرستان برای خودش اقدام به برگزاری کرد و سپس بین شهرهای منطقه در سه رده سنی 10 تا 12 سال برگزار شد.

خادمی ادامه داد: بعد از  استعدادیابی ازهر رده سنی، تیم منتخب هر منطقه برای مرحله نهایی اعزام می‌شوند، که مرحله نهایی 12 سال 24 مرداد در اهواز، 10 سال 26 مرداد در اندیمشک و 11 سال 28 مرداد در دزفول برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه فستیوال منطقه 5 برگزار شد خاطرنشان کرد: شهرستان‌های ایذه، باغملک، رامهرمز، هفتکل، رامشیر و دو شهر قلعه‌تل  و صیدون جز منطقه پنج این فستیوال قرار دارند.

خادمی در پایان تصریح کرد: تیم 10 سال با مربیگری ابراهیم مسیح پور و علی نظری  به سرپرستی مهدی موسوی، تیم 11 سال با مربیگری رضا حبیبی و حبیب‌الله ولی‌زاده به سرپرستی نورالله مرادی و تیم 12 سال با مربیگری حافظ دانیالی و مهدی دهدشتی به سرپرستی علی شهولی درمرحله استانی حاضر خواهند بود.

فارس/

انتهای پیام/

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *