مراسم استقبال از «قهرمان کشتی فرنگی جهان» فردا در ایذه برگزار می‌شود

به گزارش ایزنا، هوشنگ حاتمی با اشاره به کسب مقام اول کشتی گیر فرنگی کار ایذه ای در مسابقات جام جهانی اظهار کرد: پوریا دادمرز، کشتی گیر ایذه ای تیم ملی نوجوانان در وزن 42 کیلوگرم، در مسابقات جهانی بوسنی و هرزگویین با شکست دادن حریفان خود به دیدار نهایی راه یافت و توانست با شکست دادن حریف روسی خود قهرمان جهان شود.

وی با اشاره به اینکه دادمرز با این مقام خود، نشان داد که همواره ورزش بدون امکانات ایذه می تواند پیشتاز در کسب افتخار باشد افزود: هشتمین استقبال از قهرمانان ورزش ایذه برای این کشتی گیر خواهد بود.

رئیس اداره ورزش و جوانان ایذه با اشاره به برگزاری مراسم استقبال برای این قهرمان خاطرنشان کرد: این مراسم ساعت 6 عصر فردا دوشنبه، از پارک صخره ای به سمت تالار سیمرغ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی واقع در انتهای خیابان حافظ شمالی برگزار خواهد شد.

حاتمی در پایان با دعوت از کلیه مسئولان، مردم شهرستان ایذه و ورزشکاران برای حضور در این استقبال تصریح کرد: بدون شک حضور تمام اقشار در این استقبال هم باعث دلگرمی این ورزشکار نوجوان برای دست یابی به افتخارات دیگر خواهد شد و هم زمینه ساز تشویق جوانان بیشتری از منطقه برای روی آوردن به ورزش و کسب افتخارآفرینی می شود.

بدون دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *