قاتل پیرمرد ایذه‌ای دستگیر شد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ایذه از کشف یک فقره قتل در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایزنا و به نقل از روابط عمومی دادگستری خوزستان، فیصل مزرعه اظهار کرد: در 28 مردادماه امسال، گزارشی از سوی پلیس آگاهی مبنی بر آتش‌سوزی در یکی از منازل این شهرستان ارسال شد.

وی ادامه داد: در این حادثه ، پیرمرد 79 ساله اهل روستای سرقلعه هلایجان به هویت «ح.س» هنگامی که در حیاط منزل روی تخت خوابیده بود، دچار حریق شد که پس از فریادهای دختر وی و کمک‌رسانی از سوی همسایگان، آتش خاموش و مصدوم به بیمارستان طالقانی اهواز منتقل شد.

دادستان شهرستان ایذه گفت: مصدوم دو هفته بعد به‌علت شدت جراحات وارده و عوارض ناشی از عفونی شدن جراحات سوختگی در بیمارستان درگذشت.

وی افزود: با ادامه تحقیقات، مشخص شد که پیرمرد مقتول که نابینا بوده است، چند ماه پیش همسر خود را از دست داده و برای انجام امورات شخصی قصد ازدواج مجدد داشته که با مخالفت یکی از فرزندان خود روبه‌رو می‌شود.

مزرعه اظهار داشت: همچنین باتوجه به آثار به‌جا مانده از صحنه جرم و ارسال آنها به آزمایشگاه جنایی استان، حضور فرزند مقتول در شب حادثه و عمدی بودن آتش‌سوزی محرز شد که پس از تلاش ماموران و همکاری اهالی محل، فرزند مقتول که جوان 24 ساله به نام «ح.س» می‌باشد، دستگیر شد.

وی ادامه داد: باتوجه به اقرار صریح متهم درباره وجود اختلاف با پدر خود، قصد انتقام جویی و ارتکاب به جنایت مذکور، با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

انتهای پیام/72026/

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *