سینا صنعت ایذه نماینده ایران در مسابقات کشتی جهانی ترکیه/حضور مجدد کشتی فرنگی ایذه در لیگ برتر کشور

مدیرعامل باشگاه سینا صنعت ایذه گفت: در نشست سالانه فدراسیون کشتی که دیروز در تهران برگزار شد، مقرر شد تا که تیم ملی کشتی فرنگی دانشجویان خرداد ماه سال جاری با نام تیم سینا صنعت ایذه در این رقابت ها حاضر شود.کشتی

به گزارش ایزنا، علی بابا احمدپور با اشاره به حضور مجدد تیم کشتی فرنگی سینا صنعت در لیگ برتر باشگاه های کشور اظهار کرد: امسال برای دومین سال متوالی تصمیم بر آن شد تا این باشگاه دوباره در رده کشوری دارای تیم باشد.

وی با بیان اینکه ایجاد امید و هدف برای کشتی گیران شهرستان و حمایت از آنها دلیل اصلی حضور در این عرصه است افزود: بدون شک حضور یک تیم از یک شهرستان محروم در سطح یک ورزش کشور می تواند باعث ترغیب دیگر سرمایه گذاران برای حمایت از ورزش و حضور در این میادین برای فرصت دادن و معرفی جوانان مستعد شود.

مدیرعامل باشگاه سینا صنعت ایذه اضافه کرد: این باشگاه امسال نیز در مسابقات لیگ برتر لاشگاه های کشور حضور پیدا خواهد کرد و از تمام توان خود برای کسب نتایج درخشان استفاده می کنیم.

احمدپور با اشاره به اینکه ترکیب امسال تیم در رقابت ها نیز تلفیقی از جوانان شهرستان، کشتی گیران کشوری و چند کشتی گیر خارجی خواهد بود تصریح کرد: سال گذشته با وجود اینکه برای اولین بار بود در این دوره از مسابقات حضور پیدا می کردیم، با کسب نتایج خوب و درخشان توانستیم در همان گام اول خود را به عنوان یک مدعی معرفی کنیم.

وی با بیان اینکه حق و جایگاه ورزش ایذه بالاتر از یک بار حضور در لیگ برتر کشتی است خاطرنشان کرد: بدون شک ما برای اینکه نام ورزش ایذه و به ویژه کشتی این شهرستان در جایگاه واقعی خود قرار بگیرد حمایت های لازم را انجام خواهیم داد.

احمدپور در ادامه به حضور تیم سینا صنعت در مسابقات جهانی کشتی فرنگی ترکیه اشاره کرد و گفت: در نشست سالانه فدراسیون کشتی که دیروز در تهران برگزار شد، مقرر شد تا که تیم ملی کشتی فرنگی دانشجویان خرداد ماه سال جاری با نام تیم سینا صنعت ایذه در این رقابت ها حاضر شود.

وی عنوان کرد: 3 کشتی گیر ایذه ای به همراه ملک محمد بویری و بهروز جمشیدی به عنوان مربیان در کنار سایر مجموعه به این رقابت ها اعزام خواهند شد.

احمدپور در پایان اضافه کرد: اینکه یک تیم خوزستانی و ایذه ای در قالب تیم ملی به مسابقات بزرگی به مانند این رقابت های جهانی اعزام می شود یک امتیاز بزرگ است و باید بتوانیم از این فرصت های به وجود آمده جهت پیشرفت بیشتر ورزش کشتی ایذه استفاده کنیم.

انتهای پیام/*

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *